LALIGA HYPERMOTION | J42 | RCD Mallorca - UD Almería
LALIGA HYPERMOTION
|
J42UD Almería Stadium
-
-Prèvia
Alineacions
Enfrontaments directes
Estadístiques
Competició
Classificació
| Club | PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | RCD Mallorca | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 2 | 6 |
| 5 | UD Almería | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 4 | 6 |
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Marcos Luna
Adrián Fuentes
Duels guanyats
Brian Cipenga
Manu Morlanes
Passades completades
Federico Bonini
Antonio Raíllo
Les alineacions estaran disponibles 1 hora abans de que comenci la trobada
Cara a cara
1
victòries
1
victòries
2
empats
Dades des de 2022 • LALIGA HYPERMOTION
Enfrontaments recents
RCD Mallorca
LALIGA EA SPORTS
2 - 2
UD Almería
UD Almería
LALIGA EA SPORTS
0 - 0
RCD Mallorca
UD Almería
LALIGA EA SPORTS
3 - 0
RCD Mallorca
RCD Mallorca
LALIGA EA SPORTS
1 - 0
UD Almería
Ratxa en els últims partits
ALM
2
-0
CEF
Victòria
vCOR
0
-2
ALM
Victòria
vALM
3
-2
CAD
Victòria
vSAB
1
-0
ALM
Derrota
dTEN
1
-0
ALM
Derrota
dDades de: LALIGA HYPERMOTION
Estadístiques de la temporada
UD Almería
RCD Mallorca
Posseïxió
54%
53%
Posseïxió. UD Almería: 54%. RCD Mallorca, 53%
per partit
Gols
per partit
1,7
10
8
1,3
Gols. UD Almería: 10, per partit: 1,7. RCD Mallorca, 8, per partit: 1,3
per partit
Gols de penal
per partit
0
0
0
0
Gols de penal. UD Almería: 0, per partit: 0. RCD Mallorca, 0, per partit: 0
per partit
Xuts
per partit
9,5
57
52
8,7
Xuts. UD Almería: 57, per partit: 9,5. RCD Mallorca, 52, per partit: 8,7
per partit
Xuts a porteria
per partit
3,8
23
24
4
Xuts a porteria. UD Almería: 23, per partit: 3,8. RCD Mallorca, 24, per partit: 4
Precisió de xut
40%
46%
Precisió de xut. UD Almería: 40%. RCD Mallorca, 46%
per partit
Passades totals
per partit
484
2.904
2.826
471
Passades totals. UD Almería: 2.904, per partit: 484. RCD Mallorca, 2.826, per partit: 471
Precisió en les passades
84%
86%
Precisió en les passades. UD Almería: 84%. RCD Mallorca, 86%
per partit
Còrners
per partit
3,7
22
21
3,5
Còrners. UD Almería: 22, per partit: 3,7. RCD Mallorca, 21, per partit: 3,5
per partit
Faltes
per partit
10,7
64
76
12,7
Faltes. UD Almería: 64, per partit: 10,7. RCD Mallorca, 76, per partit: 12,7
per partit
Fora de joc
per partit
1
6
9
1,5
Fora de joc. UD Almería: 6, per partit: 1. RCD Mallorca, 9, per partit: 1,5
Targetes grogues
9
16
Targetes vermelles
1
0
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Marcos Luna
Adrián Fuentes
Duels guanyats
Brian Cipenga
Manu Morlanes
Passades completades
Federico Bonini
Antonio Raíllo
Encara no hi ha informació disponible per al partit
Classificació
Setmana de partit
| Club | PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CD Castellón | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 2 | 10 |
| 2 | SD Eibar | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 4 | 8 |
| 3 | Girona FC | 13 | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | 8 | 6 |
| 4 | RCD Mallorca | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 2 | 6 |
| 5 | UD Almería | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 4 | 6 |
| 6 | CE Sabadell | 12 | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 6 | 2 |
| 7 | Burgos CF | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 |
| 8 | CD Leganés | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 |
| 9 | CD Tenerife | 11 | 7 | 3 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 |
| 10 | Real Sporting | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 |
| 11 | UD Las Palmas | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 |
| 12 | Real Oviedo | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 1 |
| 13 | Granada CF | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 |
| 14 | R. Sociedad B | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 9 | 10 | -1 |
| 15 | Celta Fortuna | 8 | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 11 | -3 |
| 16 | FC Andorra | 6 | 7 | 2 | 0 | 5 | 12 | 15 | -3 |
| 17 | Córdoba CF | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 13 | -4 |
| 18 | CD Eldense | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 |
| 19 | Real Valladolid CF | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 8 | -5 |
| 20 | Cádiz CF | 4 | 7 | 0 | 4 | 3 | 7 | 10 | -3 |
| 21 | AD Ceuta FC | 4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 6 | 17 | -11 |
| 22 | Albacete BP | 1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 4 | 12 | -8 |
Ascens
Descens
PJ: Partits JugatsPG: Partits GuanyatsPE: Partits EmpatatsPP: Partits PerdutsGF: Gols a favorGC: Gols en contra+/-: Diferència de gols