LALIGA EA SPORTS | J37 | RCD Mallorca - Levante UD
LALIGA EA SPORTS
|
J37Ciutat de Valencia
-DIES
:
-H
:
-MIN
:
-S
-
Prèvia
Alineacions
Enfrontaments directes
Estadístiques
Competició
Classificació
| Club | PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | RCD Mallorca | 39 | 35 | 10 | 9 | 16 | 43 | 52 | -9 |
| 16 | Levante UD | 39 | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 |
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Arriaga
Jan Virgili
Duels guanyats
I. Romero
Muriqi
Passades completades
Dela
Valjent
Les alineacions estaran disponibles 1 hora abans de que comenci la trobada
Cara a cara
0
victòries
0
victòries
1
empats
Dades des de 2025 • LALIGA EA SPORTS
Enfrontaments recents
RCD Mallorca
LALIGA EA SPORTS
1 - 1
Levante UD
Ratxa en els últims partits
CEL
2
-3
LEV
Victòria
vLEV
3
-2
OSA
Victòria
vVIL
5
-1
LEV
Derrota
dESP
0
-0
LEV
Empat
eLEV
2
-0
SEV
Victòria
vDades de: LALIGA EA SPORTS
Estadístiques de la temporada
Levante UD
RCD Mallorca
Posseïxió
43%
46%
Posseïxió. Levante UD: 43%. RCD Mallorca, 46%
per partit
Gols
per partit
1,2
44
43
1,2
Gols. Levante UD: 44, per partit: 1,2. RCD Mallorca, 43, per partit: 1,2
per partit
Gols de penal
per partit
0,1
2
5
0,1
Gols de penal. Levante UD: 2, per partit: 0,1. RCD Mallorca, 5, per partit: 0,1
per partit
Xuts
per partit
8,5
307
299
8,5
Xuts. Levante UD: 307, per partit: 8,5. RCD Mallorca, 299, per partit: 8,5
per partit
Xuts a porteria
per partit
3,8
137
146
4,2
Xuts a porteria. Levante UD: 137, per partit: 3,8. RCD Mallorca, 146, per partit: 4,2
Precisió de xut
44,63%
48,83%
Precisió de xut. Levante UD: 44,63%. RCD Mallorca, 48,83%
per partit
Passades totals
per partit
359,9
12.956
13.552
387,2
Passades totals. Levante UD: 12.956, per partit: 359,9. RCD Mallorca, 13.552, per partit: 387,2
Precisió en les passades
79%
81%
Precisió en les passades. Levante UD: 79%. RCD Mallorca, 81%
per partit
Còrners
per partit
4,2
151
126
3,6
Còrners. Levante UD: 151, per partit: 4,2. RCD Mallorca, 126, per partit: 3,6
per partit
Faltes
per partit
12,3
441
408
11,7
Faltes. Levante UD: 441, per partit: 12,3. RCD Mallorca, 408, per partit: 11,7
per partit
Fora de joc
per partit
1,6
57
47
1,3
Fora de joc. Levante UD: 57, per partit: 1,6. RCD Mallorca, 47, per partit: 1,3
Targetes grogues
80
73
Targetes vermelles
4
4
Estadístiques del jugador
Jugador més ràpid (km/h)
Arriaga
Jan Virgili
Duels guanyats
I. Romero
Muriqi
Passades completades
Dela
Valjent
Encara no hi ha informació disponible per al partit
Classificació
Setmana de partit
| Club | PTS | PJ | PG | PE | PP | GF | GC | +/- | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 91 | 35 | 30 | 1 | 4 | 91 | 31 | 60 |
| 2 | Real Madrid | 77 | 35 | 24 | 5 | 6 | 70 | 33 | 37 |
| 3 | Villarreal CF | 69 | 35 | 21 | 6 | 8 | 65 | 40 | 25 |
| 4 | Atlético de Madrid | 66 | 36 | 20 | 6 | 10 | 60 | 39 | 21 |
| 5 | Real Betis | 57 | 36 | 14 | 15 | 7 | 56 | 44 | 12 |
| 6 | Celta | 50 | 36 | 13 | 11 | 12 | 51 | 47 | 4 |
| 7 | Getafe CF | 45 | 35 | 13 | 6 | 16 | 28 | 36 | -8 |
| 8 | Real Sociedad | 44 | 35 | 11 | 11 | 13 | 54 | 55 | -1 |
| 9 | Athletic Club | 44 | 35 | 13 | 5 | 17 | 40 | 51 | -11 |
| 10 | Rayo Vallecano | 43 | 35 | 10 | 13 | 12 | 36 | 42 | -6 |
| 11 | CA Osasuna | 42 | 36 | 11 | 9 | 16 | 43 | 47 | -4 |
| 12 | Valencia CF | 42 | 35 | 11 | 9 | 15 | 38 | 50 | -12 |
| 13 | Sevilla FC | 40 | 35 | 11 | 7 | 17 | 43 | 56 | -13 |
| 14 | Elche CF | 39 | 36 | 9 | 12 | 15 | 47 | 56 | -9 |
| 15 | RCD Mallorca | 39 | 35 | 10 | 9 | 16 | 43 | 52 | -9 |
| 16 | Levante UD | 39 | 36 | 10 | 9 | 17 | 44 | 59 | -15 |
| 17 | RCD Espanyol de Barcelona | 39 | 35 | 10 | 9 | 16 | 38 | 53 | -15 |
| 18 | Girona FC | 39 | 35 | 9 | 12 | 14 | 37 | 52 | -15 |
| 19 | Deportivo Alavés | 37 | 35 | 9 | 10 | 16 | 41 | 54 | -13 |
| 20 | Real Oviedo | 29 | 35 | 6 | 11 | 18 | 26 | 54 | -28 |
Champions league
Copa d'Europa
Fase de classificació de la lliga de la conferència
Descens
PJ: Partits JugatsPG: Partits GuanyatsPE: Partits EmpatatsPP: Partits PerdutsGF: Gols a favorGC: Gols en contra+/-: Diferència de gols